Loading

Inne wyposażenie

Wszystko, co pozwoli na optymalne wyposażenie pomieszczenia – zwiększy komfort i ergonomię pracy, a także bezpieczeństwo pracującego w nim personelu. Proponowane przez nas elementy wyposażenia laboratoriów to wysokiej klasy meble i sprzęty znajdujące zastosowanie w trakcie przeprowadzania analiz oraz procesów badawczych dla placówek medycznych, naukowych oraz funkcjonujących przy przedsiębiorstwach z różnych branż szeroko pojętego przemysłu.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  • krzesła,
  • taborety,
  • ociekacze,
  • tablice podświetlane,
  • wózki na stacje dysków,
  • okapy,
  • wyciągi,

Dostępne w naszym asortymencie wyposażenie laboratoriów wyróżnia się trwałością, niezawodnością, a także odpornością na działanie substancji chemicznych i innych czynników typowych dla tego rodzaju pomieszczeń.

Elementy te w połączeniu z proponowanymi przez nas meblami, dygestoriami, a także profesjonalną armaturą oraz środkami bezpieczeństwa pozwalają kompleksowo zaaranżować miejsce pracy, dbając zarówno o jej efektywność, jak i bezpieczeństwo.

Krzesła

Praca w laboratoriach regulowana jest przez wiele zasad dotyczących bezpieczeństwa, jeśli jednak chodzi o wyposażenie, obowiązują w nich podobne zasady ergonomii, co w innych placówkach. Jeśli stanowisko wymaga siedzenia na krześle, trzeba zadbać, by właściwie podpierało ono plecy pracownika i umożliwiało mu wygodne ulokowanie się przy blacie roboczym. Zaniedbania w kwestii utrzymania właściwej sylwetki podczas pracy mogą mieć poważne konsekwencje zdrowotne, między innymi bóle kręgosłupa, drętwiejące kończyny oraz nieprzyjemne skurcze.

Najważniejszą cechą prezentowanych w naszej ofercie krzeseł laboratoryjnych jest możliwość regulacji wysokości siedzenia. Dzięki temu stanowisko lepiej dostosować można do wzrostu laboranta. Dowolnie zmieniać można również kąt nachylenia oparcia, co zapobiega garbieniu i sprawia, że plecy są dużo mniej obciążone. Dużym usprawnieniem ssą również wytrzymałe kółka, które umożliwiają swobodne przemieszczanie się w obrębie stanowiska, bez konieczności szurania krzesłem po podłodze.