Loading

Oczomyjki

W swojej ofercie posiadamy armaturę laboratoryjną dedykowaną sytuacjom awaryjnym, zagrażającym zdrowiu pracowników. Jedną z oferowanych pozycji są oczomyjki (pojedyncze oraz podwójne), które są obligatoryjnym wyposażeniem miejsc, w których pracownicy mogą być narażeni na oblanie substancją żrącą i innymi chemikaliami, czy też zapylenie oczu. Natryski te znajdują jednak zastosowanie nie tylko w laboratoriach, lecz także w szpitalach oraz różnego typu zakładach przemysłowych

Proste i szybkie wypłukiwanie szkodliwych substancji

Specjalna konstrukcja oczomyjek zapewnia łatwy dostęp do urządzenia i bezproblemowe korzystanie w sytuacjach awaryjnych, wiążących się często z paniką i stresem. Modele przymocowane do ściany lub blatu zapewniają użytkownikowi wolne ręce, którymi może przytrzymywać powieki podczas wypłukiwania spod nich szkodliwych substancji.

Trwałość i niezawodność

Głowice proponowanych przez nas, pojedynczych, jak i podwójnych oczomyjek wyposażone są w specjalne kapturki zabezpieczone dodatkowo metalowym łańcuszkiem, które chronią wyloty przed zakurzeniem. Długotrwałą eksploatację sprzętu zapewniają ponadto stalowe elementy pokryte chemoodporną farbą.

W zależności od wybranego modelu urządzenie podłącza się do instalacji wodociągowej bądź pojemnika ze sterylnym płynem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oczomyjek wolnostojących oraz montowanych na stole bądź ścianie, a także modeli z misą oraz z elastycznym wężem.

 

Katalog pryszniców bezpieczeństwa oraz oczomyjek.

oczomyjka laboratoryjna
oczomyjki