Loading

Dygestorium ALU aluminiowe

Dygestorium 1200 AL

Dygestorium aluminiowe wyposażone jest w blat z ceramiki litej technicznej 8 mm na podkładzie gr 25 mm z podniesionym obrzeżem frontowym 1160×650.

W blacie umieszczony jest zlewik 150×300, a nad nim wylewka wody. Zawór wody znajduje się w panelu przednim. Dygestorium zbudowane jest na konstrukcji A kształtownika 30×30 malowanego proszkowo.

Komora dygestorium wykonana jest ze szkła bezpiecznego w ramkach z aluminium lakierowanego proszkowo.

Okno zawieszone jest na linkach stalowych chemoodpornych z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym spadkiem. Okno jest przesuwne w pionie, posiada szybę ze szkła bezpiecznego oraz ma zamontowane rękawice nitrylowe.

Komora dygestorium posiada system przewiewu powietrza z wykorzystaniem podwójnej ściany tylnej i jest oświetlana bezcieniowo. Pod blatem znajduje się szafka 2 drzwiowa zamykana na klucz, wentylowana.

Zewnętrzne frontowe krawędzie pionowe i osłona przednia okna dygestorium wykonana jest z profili stalowych pokrytych proszkowo farbą epoksydową.

Dygestorium 1200 AL. Posiada pojemnik na zlewki, dwa gniazda elektryczne kroploszczelne 230V oraz czujnik przepływu powietrza wymagany wg PN EN 14175:2006.

dygestorium nablatowe 2000