Loading

Dygestorium ALU aluminiowe

Dygestorium (1200) ALU

Dygestorium aluminiowe wyposażone jest w blat z ceramiki litej technicznej 8 mm na podkładzie gr 25 mm z podniesionym obrzeżem frontowym 1160×650.

W blacie umieszczony jest zlewik 150×300, a nad nim wylewka wody. Zawór wody znajduje się w panelu przednim. Dygestorium zbudowane jest na konstrukcji A kształtownika 30×30 malowanego proszkowo.

Komora dygestorium wykonana jest ze szkła bezpiecznego w ramkach z aluminium lakierowanego proszkowo.

Okno zawieszone jest na linkach stalowych chemoodpornych z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym spadkiem. Okno jest przesuwne w pionie, posiada szybę ze szkła bezpiecznego oraz ma zamontowane rękawice nitrylowe.

Komora dygestorium posiada system przewiewu powietrza z wykorzystaniem podwójnej ściany tylnej i jest oświetlana bezcieniowo. Pod blatem znajduje się szafka 2 drzwiowa zamykana na klucz, wentylowana.

Zewnętrzne frontowe krawędzie pionowe i osłona przednia okna dygestorium wykonana jest z profili stalowych pokrytych proszkowo farbą epoksydową.

Dygestorium 1200 AL. Posiada pojemnik na zlewki, dwa gniazda elektryczne kroploszczelne 230V oraz czujnik przepływu powietrza wymagany wg PN EN 14175:2006.

dygestorium nablatowe 2000

Wyposażenie dygestorium

Komora manipulacyjna wykonana jest ze szkła bezpiecznego (okno oraz ścianki boczne) oraz z płyt z żywicy (plecy komory). Powyższe elementy umieszczone są w ramkach z profili aluminiowych lakierowanych proszkowo. Podstawą komory manipulacyjnej jest stelaż z profili 30 x 30 mm spawanych i lakierowanych farbami proszkowymi. W stelaż wsuwana jest szafka wentylowana – posiadająca połączenie rurowe z kanałem wentylacyjnym. Szafka może również posiadać wnętrze wyłożone polipropylenem celem podwyższenia jej chemoodporności. Komora manipulacyjna od frontu zabezpieczona jest oknem przesuwnym w pionie z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym spadkiem z blokadą podnoszenia do wysokości 50cm. Wentylowanie wspomagane przez podwójną ścianę tylną.

Komora dygestorium

Blat dygestorium wykonany jest z ceramiki litej technicznej o grubości 8 mm ułożonej na podkładzie dającym łącznie 33mm. Posiada on podwyższone obrzeże frontowe. W blacie znajduje się zlewik ceramiczny o wymiarach 150 x 300 mm a nad nim wylewka wody z zaworem w panelu przednim. Głębokość blatu wynosi 650 mm.Szerokości blatów przedstawiają się następująco:

Blat dygestorium

Kontrola przepływu powietrza odbywa się za pomocą sondy pomiarowej w kominie wentylacyjnym. Panel sterujący czujnika przepływu powietrza zawiera wyświetlacz numeryczny wskazujący aktualny przepływ w m³/h. Trzy diody wskazują zakres w którym aktualnie zawiera się wartość przepływającego powietrza – wyższy od ustalonego poziomu, w normie lub niższy od ustalonego poziomu. Przyciskiem w panelu uruchamiane jest oświetlenie komory. Czujnik informuje również przekroczenie dopuszczalnej temperatury 50*C  (zaświecenie diody i załączenie sygnału dźwiękowego) oraz informuje o podniesionym oknie komory. Sygnał dźwiękowy można wyłączyć w każdej chwili naciskając przycisk kasowania alarmu dźwiękowego. Czujnik spełnia normy wg PN EN 14175:2006.

Czujnik dygestoryjny.

Cena dygestorium uzależniona jest od jego szerokości, zastosowanych materiałów (blat z ceramiki monolitycznej w całym przekroju czy też ceramiki litej wielkogabarytowej na podkładzie), zainstalowanych mediów (zlew, wylewki wody, gazu itp.) czy też dodatkowych elementów takich jak kratownica tylnej ściany lub dodatkowe gniazda 230V. Dygestorium aluminiowe w standardzie wyposażone jest w zlewik cermiczny, wylewkę wody nad zlewikiem oraz zawór w przednim panelu nad szafką dygestoryjną. Dygestorium aluminiowe dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Prowadzimy również sprzedaż wyciągów wykorzystujących jako powierzchnię roboczą blat stołu. Zapraszamy do zapoznania się z rozwiazaniem: dygestorium nablatowe, dygestorium nastołowe.

dygestorium cena