Loading

Dygestorium MET metalowe

W dygestorium metalowym komora wykonana jest z blachy lakierowanej proszkowo. Stosowany jest system przewiewu powietrza z wykorzystaniem podwójnej ściany tylnej. Blat dygestorium metalowego wykonany jest z ceramiki litej technicznej 8 mm na podkładzie gr 25 mm z podniesionym obrzeżem frontowym (istnieje możliwość wstawienia blatu z ceramiki grubości 25mm ze zintegrowanym podniesionym obrzeżem frontowym. Komora posiada bezcieniowe oświetlenie, zlewik ceramiczny (295x145x165 mm) oraz wylewkę zimnej wody zabezpieczony powłoką chemoodporną. Na zewnątrz dygestorium znajduje się zawór zimnej wody oraz dwa gniazda elektryczne kroploszczelne 230V.

Okno dygestorium wykonane jest ze szkła bezpiecznego (z szybami przesuwnymi w poziomie) , zawieszone jest na stalowych linkach chemoodpornych i posiada zabezpieczenie przed niekontrolowanym spadkiem. Zewnętrzne frontowe krawędzie pionowe i osłona przednia okna dygestorium z profili stalowych pokrytych proszkowo farbą epoksydową. Pod blatem znajduje się szafka dygestoryjna metalowa 2 drzwiowa. Dygestorium posiada czujnik przepływu powietrza.

dygestorium metalowe 1500

Cechy dygestorium metalowego

Komora dygestoryjna wykonana jest z blachy lakierowanej proszkowo: ściana tylna, ściany boczne, sufit, elementy przedniej ściany. Wentylowanie komory szczelinowe – wykorzystujące podwójną ścianę tylną z blachy lakierowanej. Oświetlenie wnętrza komory wyciągu bezcieniowe; załączenia światła odbywa się z poziomu czujnika w panelu przednim. Dygestorium metalowe posiada blat wykonany z ceramiki litej technicznej 8mm na podkładzie (łącznie 33mm) z podniesionym obrzeżem frontowym oraz zlewem ceramicznym o wymiarach 295x145x165 mm. Nad zlewem zamontowana jest odporna chemicznie wylewka wody. Okno dygestorium zawieszone jest na stalowych linkach z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym spadkiem z możliwością ustawienia pozycji okna na dowolnej wysokości.

dygestorium metalowe komora

W panelu przednim znajdują się dwa gniazda elektryczne kroploszczelne 230V. Zewnętrzne frontowe krawędzie komory oraz osłona przednia okna dygestorium wykonane z profili stalowych pokrytych proszkowo farbą epoksydową. Dygestorium metalowe wyposażone jest w szafkę 2-drzwiową oraz czujnik przepływu powietrza wymagany wg normy PN-EN 14175:2006.

dygestorium metalowe panel przedni

W tylnej ścianie dygestorium umieszczamy wylewki wody, gazów palnych, mieszanin gazów palnych, gazów toksycznych czy próżni. W blacie dygestorium znajduje się zlew ceramiczny, chemoodporny o wymiarach 145mm na 295mm. Zawory znajdują się w panelu przednim i są oznakowane kodami barwnymi zgodnie z normą PN-EN 13792-2003.

dygestorium metalowe wylewki

Zewnętrzne frontowe krawędzie komory oraz osłona przednia okna wykonane są z profili stalowych pokrytych proszkowo farbą epoksydową. Dygestorium wyposażone jest w szafkę metalową 2-drzwiową oraz czujnik przepływu powietrza wymagany wg normy PN-EN 14175:2006.

dygestorium metalowe widok