Loading

Stoły przyścienne

Stoły przyścienne idealnie sprawdzają się w wąskich pomieszczeniach, gdzie nie ma dostatecznie dużo miejsca na zastosowanie innych rozwiązań, jak np. stół wyspowy. Konstrukcja stołu przyściennego umożliwia zamontowanie zarówno dużych zlewów, jak i małych wygodnych zlewików z baterią. Pod konstrukcją znajdują się szafki podblatowe w konfiguracji zapewniającej komfort pracy w pozycji siedzącej i stojącej. Zaprojektowane zostają zgodnie z potrzebami oraz rodzajem przechowywanego sprzętu laboratoryjnego.

W celu zwiększenia komfortu pracy stosowane są nadstawki jedno-, dwupoziomowe lub mieszane z półką metalową (blacha profilowana), laminowaną bądź szklaną na wzmacnianej konstrukcji stalowej.

Stoły przyścienne pozwalają na uzyskanie przestrzeni do pracy w każdym laboratorium. Mogą być montowane również jako stoły pojedyncze, umożliwiając stworzenie pojedynczego stanowiska pracy dla laboranta. Podczas projektowania stołów przyściennych bierzemy pod uwagę charakter przeprowadzanych badań, dopasowując odpowiedni rodzaj blatu, szafek oraz innych elementów.

stół przyścienny do pracowni