Loading

Między nami jest chemia

CO NAS WYRÓŻNIA?

Polflex to wielopokoleniowa firma rodzinna. Komplementarnie tworzymy firmę w oparciu o umiejętności współwłaścicieli. Od ponad 20 lat służymy wiedzą i doświadczeniem przy wyposażaniu laboratoriów w meble i urządzenia. Pierwotnie jako firma handlowa przekształciliśmy się w firmę produkcyjną. Konsekwentnie poszerzamy park technologiczny. Wspierają nas wykwalifikowani specjaliści. W roku 2017 nasz zakład produkcyjny będzie miał nową siedzibę.

Jako firma wielopokoleniowa rozumiemy jak łączyć nowoczesność z tradycją.

Dopasowanie do różnorodnych potrzeb laborantów daje w efekcie spójną całość laboratorium niezależnie od profilu działania. Dobre wyniki pracy laborantów zależą również od właściwej koncepcji mebli. W oparciu o nią tworzymy projekt który finalnie realizujemy. Możecie liczyć na nasze wsparcie w trakcie użytkowania mebli. Jesteście z nami przez lata. Zapraszamy również na pierniki. Na życzenie klientów, przywieziemy świeże pierniki, jedyne oryginalne… tak jak nasze meble.

TWOJE MIEJSCE PRACY

Polacy pracują dłużej niż przedstawiciele innych państw Unii Europejskiej. Szacuje się, że pracujemy około 2000 godzin rocznie.

Pomyśl, aby spędzać te 250 dni w roku w miejscu, w którym czujesz się dobrze. Dlatego też bardzo istotnym elementem jest ergonomiczne rozmieszczenie mebli i urządzeń w laboratorium. Dotyczy to zarówno pomieszczeń edukacyjnych w laboratorium szkolnym, laboratorium uniwersyteckim, czy też w profesjonalnych laboratoriach fizycznych czy laboratoriach chemicznych.

Możesz to osiągnąć. Skontaktuj się z nami.

TWOJE ZDROWIE

Siedząca pozycja, konieczność wykonywania powtarzalnych czynności to częsta przyczyna bólów pleców, ramion, rąk analityków. Zagrożeniem w pracy laboranta mogą być również poparzenia czy też zapylenie oczu. Staramy się sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów.

Dlatego nasze meble charakteryzują się dużą estetyką wykonywania i widoczną trwałością. Wykonujemy zlecenia dla przemysłu, edukacji, medycyny, kryminalistyki oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu dołożymy wszelkich starań, aby Wasze laboratorium było wygodne, bezpieczne i trwałe.