Polflex

Między nami jest chemia...

Producent mebli i wyposażenia laboratoryjnego

Polflex to wielopokoleniowa firma rodzinna. Od ponad 25 lat służymy wiedzą i doświadczeniem przy wyposażaniu laboratoriów w meble i urządzenia. Ciągłe pracujemy i rozwijamy się aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie komfortu, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa pracy. Jako firma wielopokoleniowa rozumiemy jak łączyć nowoczesność z tradycją. Nasze meble charakteryzują się dużą estetyką wykonywania i widoczną trwałością. Wykonujemy zlecenia dla przemysłu, edukacji, medycyny, kryminalistyki oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu dołożymy wszelkich starań, aby Wasze laboratorium było wygodne, bezpieczne i trwałe.

POLFLEX to:

 • Wieloletnie doświadczenie
 • Profesjonalne podejście
 • Kompleksowość w realizacji zleceń
 • Bezpieczeństwo oraz trwałość
 • Otwartość na nietypowe zlecenia
 • Komfort i nowoczesny design
73Opis_POLFLEX dygestorium chemiczne

Co nas wyróżnia?

photodune-645934 (1)

Otwartość

Laboratoria różnią się od siebie nie tylko charakterem pracy, ale również panującymi warunkami, dlatego oprócz standardowych konstrukcji wykonujemy nietypowe realizacje, dopasowane ściśle do potrzeb klientów.

Bezpieczeństwo

Dbałość o każdy szczegół jest w naszej pracy niezwykle ważna, gdyż zależy od niej nie tylko komfort pracy użytkowników, ale także ich zdrowie, a nawet życie.

shutterstock_3299622
blat blacha nierdzewna

Odporność na zniszczenia

Stosowane w produkcji tworzywa są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy wysoka bądź niska temperatura. Znakomicie odpierają również działanie kwasów i zasad.

Ergonomiczność i design

Nasze meble charakteryzują się dużą estetyką wykonywania i widoczną trwałością. Wykonujemy nowoczesne i wygodne meble, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

des1

Skontaktuj się z nami

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie świadczonych usług.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pytania.

  Email

  polflex@polflex.pl

  Telefon

  +48 56 654 45 25

  Mobile

  +48 887 87 71 78

  Biuro

  ul. Wielki Rów 40a
  87-100 Toruń

  Skontaktuj się z nami

   logo

   Polflex to wielopokoleniowa firma rodzinna. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją dygestorium, wyposażenia oraz mebli laboratoryjnych.