Między nami jest chemia...

Producent mebli i wyposażenia laboratoryjnego

Polflex to wielopokoleniowa firma rodzinna. Od ponad 27 lat służymy wiedzą i doświadczeniem przy wyposażaniu laboratoriów w meble i urządzenia. Ciągłe pracujemy i rozwijamy się aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie komfortu, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa pracy. Jako firma wielopokoleniowa rozumiemy jak łączyć nowoczesność z tradycją. Nasze meble charakteryzują się dużą estetyką wykonywania i widoczną trwałością. Wykonujemy zlecenia dla przemysłu, edukacji, medycyny, kryminalistyki oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu dołożymy wszelkich starań, aby Wasze laboratorium było wygodne, bezpieczne i trwałe.

POLFLEX to:

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Profesjonalne podejście
  • Kompleksowość w realizacji zleceń
  • Bezpieczeństwo oraz trwałość
  • Otwartość na nietypowe zlecenia
  • Komfort i nowoczesny design
oferta mebli laboratoryjnych

Co nas wyróżnia?

Otwartość

Laboratoria różnią się od siebie nie tylko charakterem pracy, ale również panującymi warunkami, dlatego oprócz standardowych konstrukcji wykonujemy nietypowe realizacje, dopasowane ściśle do potrzeb klientów.

Bezpieczeństwo

Dbałość o każdy szczegół jest w naszej pracy niezwykle ważna, gdyż zależy od niej nie tylko komfort pracy użytkowników, ale także ich zdrowie, a nawet życie.

blat blacha nierdzewna

Odporność na zniszczenia

Stosowane w produkcji tworzywa są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy wysoka bądź niska temperatura. Znakomicie odpierają również działanie kwasów i zasad.

Ergonomiczność i design

Nasze meble charakteryzują się dużą estetyką wykonywania i widoczną trwałością. Wykonujemy nowoczesne i wygodne meble, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie świadczonych usług.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pytania.

Email

polflex@polflex.pl

Telefon

+48 56 654 45 25

Mobile

+48 887 87 71 78

Biuro

ul. Wielki Rów 40a
87-100 Toruń