Nasi
Klienci

Zaufali nam

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Produkty firmy Polflex charakteryzują się dużą estetyką wykonywania i widoczną trwałością. Wykonujemy zlecenia dla przemysłu, edukacji, medycyny, kryminalistyki oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych. 
Na przestrzeni naszej wieloletniej działalności nam zaufało tysięcy klientów z całego świata. Ze swej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Wasze laboratorium było wygodne, bezpieczne i trwałe. Zapraszamy do współpracy!

loga

Przykładowe referencje:

Przykładowe referencje:

POLMAX
S.A. S.K.A.

„Niniejszym informujemy, że firma Polflex sp. z o. o. dostarczyła dwukrotnie meble i urządzenia laboratoryjne, w tym dygestoria dla działu Badawczego firmy Polmax. Firma wykonała sprawny montaż mebli przy utrzymaniu ciągłości pracy laboratorium. Polflex zapewnia profesjonalne i estetyczne meble. Użyte blaty są trwałe i ergonomiczne. Jakość mebli, doradztwo, usługa montażowa, kontakt  z firmą – wszystko to na poziomie godnym polecenia”

CIECH PIANKI
Sp. z o. o.

„Informujemy, że firma Polflex Sp. z o. o. zrealizowała dla nas dostawę i montaż 5 sztuk dygestoriów laboratoryjnych. Realizacja zadania została przeprowadzona fachowo oraz solidnie przy zachowaniu wysokiego poziomu wykonawstwa i tym samym sprostała naszym wymaganiom technicznym. Polecamy tę firmę przyszłym Inwestorom jako solidnego o rzetelnego partnera.”

Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie

„Instytut Chemii Przemysłowej zwraca się do Państwa z podziękowaniem za profesjonalną realizację dostawy mebli i dygestoriów laboratoryjnych. Jesteśmy zadowoleni z użytkowanego przez nas wyposażenia. Spełnione zostały wszystkie nasze wymagania. Szczególnie chcemy wyróżnić przygotowanie specjalistycznych dygestorii przystosowanych do ochrony przed ultradźwiękami.
Możemy zagwarantować, że firma Polflex oferuje usługi na wysokim poziomie, posiada nowoczesny asortyment oraz jest bardzo dobrym partnerem w branży laboratoryjnej.”

SGS Polska
Sp. z o.o.
w Warszawie

“Firma Polflex z siedzibą w Toruniu realizowała wyposażenie w meble laboratoryjne naszego oddziału w Ożarowie Mazowieckim. Otrzymaliśmy profesjonalnie przygotowaną ofertę z aranżacją pomieszczeń. Firma służyła nam doradztwem już na etapie planowania remontu. Możemy wyróżnić firmę Polflex za: wysoką jakość i estetykę mebli, bardzo dobrą ergonomię, terminowy i sprawny montaż, profesjonalną pomoc przy aranżacji certyfikowanego laboratorium, konkurencyjne ceny. Nasza firma może polecić firmę Polflex jako profesjonalnego dostawcę.”

Plastica
Sp. z o. o.

„Firma Polflex Sp. z o. o. została wybrana do kompleksowego wyposażenia pomieszczeń laboratoryjnych w meble i dygestoria. Współpraca spełniła nasze oczekiwanie pod względem merytorycznym. W trakcie realizacji inwestycji mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne. Prace zostały wykonane prawidłowo, rzetelnie i terminowo.”

Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami

  Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pytania.

   Email

   polflex@polflex.pl

   Telefon

   +48 56 654 45 25

   Biuro

   ul. Wielki Rów 40a,
   87-100 Toruń

   NIP:956 23 22 570 REGON:366 37 99 41

   logo

   Polflex to wielopokoleniowa firma rodzinna. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją dygestorium, wyposażenia oraz mebli laboratoryjnych.