Zaufali nam

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Produkty firmy Polflex charakteryzują się dużą estetyką wykonywania i widoczną trwałością. Wykonujemy zlecenia dla przemysłu, edukacji, medycyny, kryminalistyki oraz stacji sanitarno-epidemiologicznych. 
Na przestrzeni naszej wieloletniej działalności nam zaufało tysięcy klientów z całego świata. Ze swej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Wasze laboratorium było wygodne, bezpieczne i trwałe. Zapraszamy do współpracy!

Przykładowe referencje:

CIECH PIANKI
Sp. z o. o.

„Informujemy, że firma Polflex Sp. z o. o. zrealizowała dla nas dostawę i montaż 5 sztuk dygestoriów laboratoryjnych. Realizacja zadania została przeprowadzona fachowo oraz solidnie przy zachowaniu wysokiego poziomu wykonawstwa i tym samym sprostała naszym wymaganiom technicznym. Polecamy tę firmę przyszłym Inwestorom jako solidnego o rzetelnego partnera.”

Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie

„Instytut Chemii Przemysłowej zwraca się do Państwa z podziękowaniem za profesjonalną realizację dostawy mebli i dygestoriów laboratoryjnych. Jesteśmy zadowoleni z użytkowanego przez nas wyposażenia. Spełnione zostały wszystkie nasze wymagania. Szczególnie chcemy wyróżnić przygotowanie specjalistycznych dygestorii przystosowanych do ochrony przed ultradźwiękami.
Możemy zagwarantować, że firma Polflex oferuje usługi na wysokim poziomie, posiada nowoczesny asortyment oraz jest bardzo dobrym partnerem w branży laboratoryjnej.”

SGS Polska
Sp. z o.o.
w Warszawie

„Firma Polflex z siedzibą w Toruniu realizowała wyposażenie w meble laboratoryjne naszego oddziału w Ożarowie Mazowieckim. Otrzymaliśmy profesjonalnie przygotowaną ofertę z aranżacją pomieszczeń. Firma służyła nam doradztwem już na etapie planowania remontu. Możemy wyróżnić firmę Polflex za: wysoką jakość i estetykę mebli, bardzo dobrą ergonomię, terminowy i sprawny montaż, profesjonalną pomoc przy aranżacji certyfikowanego laboratorium, konkurencyjne ceny. Nasza firma może polecić firmę Polflex jako profesjonalnego dostawcę.”

Plastica
Sp. z o. o.

„Firma Polflex Sp. z o. o. została wybrana do kompleksowego wyposażenia pomieszczeń laboratoryjnych w meble i dygestoria. Współpraca spełniła nasze oczekiwanie pod względem merytorycznym. W trakcie realizacji inwestycji mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne. Prace zostały wykonane prawidłowo, rzetelnie i terminowo.”

Skontaktuj się z nami

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie świadczonych usług. 

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pytania.

Email

polflex@polflex.pl

Telefon

+48 56 654 45 25

Telefon

+48 887 87 71 78

Biuro

ul. Wielki Rów 40a,
87-100 Toruń